Wird geladen ...
Beim Laden des Inhalts ist leider ein Fehler aufgetreten.
 

Schmerzkongress 2010 in Mannheim 6. bis 9. Oktober, Bochum 28.08.2010 - 29.08.2010 die Schmerzpsychotherapie; Stefan Kosiewski: O przekazanie sledztwa do innej prokuratury wojskowej, Andrzej Seremet;Czuwaj! Lech Walesa;

Nachrichten erweitern
 • SOWA
  O przekazanie sledztwa do innej prokuratury wojskowej oraz o odwolanie Prokuratora Generalnego RP, Andrzeja Seremeta Unsinn nonsens Blog Komentarze do
  Nachricht 1 von 1 , 13. Aug. 2010
    O przekazanie śledztwa do innej prokuratury wojskowej oraz o odwołanie Prokuratora Generalnego RP, Andrzeja Seremeta 
    
   nonsens    Blog > Komentarze do wpisu
   Bochum 28.08.2010 - 29.08.2010 die Schmerzpsychotherapie. Schmerzkongress 2010 in Mannheim 6. bis 9. Oktober
   oneview Mitglied: SOWA
   SOWA
   13.08.2010

   + Über 2.000 Teilnehmer werden auf die beispielhaften Erfolge der Schmerztherapie blicken, aus der andere Disziplinen lernen können, aber auch die Irrwege der Forschung und Behandlung ungeschönt diskutieren. Zum Kongress, den die Deutsche Gesellschaft zum Studium des Schmerzes e.V. (DGSS) und die Deutsche Migräne- und Kopfschmerzgesellschaft e.V. (DMKG) veranstalten lade ich Sie schon jetzt herzlich ein. http://www.oneview.de/url/120658664/

   Deutsche Gesellschaft zum Studium des Schmerzes e.V. (DGSS)

   Bochum 28.08.2010 - 29.08.2010
   Modul 1.1 Psychologische Grundlagen der Schmerzpsychotherapie
   Modul 1.2 Psychologische Anamnese und Diagnostik bei chronischen Schmerzen
   piątek, 13 sierpnia 2010, kultur
   Tagi: ból

   Stefan Kosiewski: O przekazanie śledztwa do innej prokuratury wojskowej oraz o odwołanie Prokuratora Generalnego RP, Andrzeja Seremeta

   Written by sowa (») today at 16:59 in category Polnisches Kulturzentrum, read: 6×

   ...Nie ma zgody Polaków na stawianie braci Kaczyńskich przez urzędników państwowych ponad prawem i sprawiedliwością w Polsce, w której byłego wicepremiera skazał Sąd w Piotrkowie Trybunalskim za rzekome czynności seksualne z oskarżenia wniesionego w czasie, gdy premierem był ten sam Jarosław Kaczyński, a na stanowisko Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego powołany został młody człowiek z pominięciem procedur(...).

   Friday, Aug 13, 2010

   Stefan Kosiewski: O przekazanie śledztwa do innej prokuratury wojskowej oraz o odwołanie Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta

   Download this episode (8 min)

   Naczelnik Wydziału Nadzoru nad Postępowaniem Przygotowawczym Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie

   Pani Prokurator Zofia Łukasik-Pusch

   dotyczy: katastrofy samolotowej nad Smoleńskiem 10 kwietnia

   tu: wniosek o przekazanie śledztwa do innej prokuratury wojskowej oraz o odwołanie Prokuratora Generalnego RP, Andrzeja Seremeta

   http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20100813_1153-674787.mp3

   Szanowna Pani Prokurator,

   pismem z 21 czerwca 2010 r. (w zał.) poinformowany zostałem przez Panią o przekazaniu Wojskowemu Prokuratorowi Okręgowemu w Warszawie mojej korespondencji w sprawie spowodowania katastrofy samolotowej nad Smoleńskiem i śmierci 96 obywateli RP.

   Natomiast dzisiaj otrzymałem z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie drogą elektroniczną pismo bez daty i bez podpisu (Prokuratura-apelacyjna-ap-iii-ko-726-10 .), którego treść zaprzecza otrzymanej od Pani 21.06.2010 r. informacji; w otrzymanym dzisiaj piśmie mowa o tym, iż moją korespondencję elektroniczą pozostawiono w Prokuraturze Apelacyjnej w Warszawie bez dalszego biegu.

   Tymczasem Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie nie poinformowała mnie o otrzymaniu mojej korespondencji w tej sprawie.

   Wobec powyższego wyrażam swoje zaniepokojenie i wyjaśniam, co następuje:

   20 lipca 2010 r., na siedem dni przed wyznaczonym na 27 lipca przesłuchaniem Jarosława Kaczyńskiego, prokurator Andrzej Seremet dopuścił się ujawnienia szczegółów postępowania, które to działanie mogło w decydujący sposób wpłynąć na treść złożonych wyjaśnień przez świadka Jarosława Kaczyńskiego.

   Prokurator Seremet mianowany został w marcu 2010 r. przez Lecha Kaczyńskiego na stanowisko Prokuratora Generalnego RP a dopuszczając się zdrady tajemnicy państwowej, jaką niewątpliwie było ujawnienie przez niego szczegółów śledztwa dotyczących zniszczenia przez służby specjalne w Warszawie dowodów w sprawie katastrofy samolotowej 10 kwietnia 2010 r.  wykazał swoją stronniczość w sprawie. Jarosław Kaczyński poinformowany został 20 lipca 2010 r. przez Prokuratora Generalnego RP o tym, że może  27 lipca 2010 r. podtrzymać bezkarnie rozgłaszaną wcześniej nieoficjalnie legendę o tym, iż miał rzekomo rozmawiać z bratem przez służbowy telefon satelitarny prezydenta RP tylko po to, żeby poinformować go o stanie zdrowia matki obu braci Kaczyńskich.

   Tymczasem Lech Kaczyński nie odwiedzał wcześniej przynajmniej przez miesiąc rzekomo śmiertelnie   chorej matki, nie interesował się stanem jej zdrowia, ona zaś nie odczuwała w przykry dla siebie sposób nieobecności przy jej łożu drugiego z synów. Teraz zaś, dzięki Bogu czuje się na siłach budować pomniki wznoszone przez Jarosława Kaczyńskiego swemu bratu wyniesionu na Wawel w wyniku intryg politycznych oraz działania różnych Tajnych  Sił podczas, gdy to z winy Lecha Kaczyńskiego znacznie opóźniony został wylot samolotu w dniu 10 kwietnia 2010 r. i Jarosław Kaczyński miał prawo zapytać, czy Lech Kaczyński doleciał już do Smoleńska w towarzystwie 95 innych obywateli RP i czy rozpoczął już nad mogiłami Oficerów Wojska Polskiego w Katyniu wyznaczoną mu ponownie przez brata misję kandydowania w wyborach prezydenckich w Polsce.

   Zniszczenie przez pracowników polskich służb specjalnych dowodów w sprawie katastrofy nad Smoleńskiem jest niewątpliwie  przestępstwem, które winno być ścigane z urzędu tak samo, jak z urzędu winno być ścigane w Polsce służalcze wobec Jarosława Kaczyńskiego  ujawnianie przez prokuratora Andrzeja Seremeta szczegółów prowadzonego śledztwa.

   Wyznaczenie przez prokuraturę  daty przesłuchania Jarosława Kaczyńskiego dopiero na 27 lipca 2010 r., a więc ponad trzy miesiące po katastrofie, która mogła zostać spowodowana 10 kwietnia 2010 r. przy jego aktywnym udziale, jest także dowodem stronniczości Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie i winno skutkować przekazaniem dochodzenia w sprawie spowodowania katastrofy samolotowej nad Smoleńskiem do innej wojskowej prokuratury okręgowej w Polsce.

   Odwołanie prokuratora Seremeta z zajmowanego stanowiska jest pilnym zadaniem Prezydenta RP.

   Zadaniem prokuratury w Polsce jest natomiast niezmiennie ustalenie osób winnych spowodowania katastrofy 10 kwietnia i śmierci 96 obywateli RP, nie zaś udzielanie pomocy świadkom w składaniu uniewinniających ich zeznań.

   Nie ma zgody Polaków na stawianie braci Kaczyńskich przez urzędników państwowych ponad prawem i sprawiedliwością w Polsce, w której byłego wicepremiera skazał Sąd w Piotrkowie Trybunalskim za rzekome czynności seksualne z oskarżenia wniesionego w czasie, gdy premierem był ten sam Jarosław Kaczyński, a na stanowisko Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego powołany został młody człowiek z pominięciem procedur.

   Nie ma mojej zgody na działanie w strukturach Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji RP zorganizowanych band osobników żydowskiego pochodzenia. Nie zgadzam się z bezprawnym wyrokiem ogłoszonym 1 sierpnia 2008 r. przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim krzywdzącym moją osobę, bowiem posiadam dowody na bandycką współpracę zorganizowanych grup przestępczych działających w miejscowej Prokuraturze Rejonowej i w Komendzie Powiatowej Policji. Dowody te opublikowałem w internecie oraz przesłałem do wiadomości sądu i zapadło po tym orzeczenie, na podstawie którego dochodzenie przeciwko przestępcom działającym w Policji Polskiej przekazane zostało do prowadzenia przez Prokuraturę Rejonową w Piotrkowie Trybunalskim.

   Niestety Prokuratura w Piotrkowie Trybunalskim nie wywiązuje się z obowiązku poinformowania Zainteresowanego Wnioskodawcy o toczącym się postępowaniu.

   Wobec powyższego wnioskuję jak na początku oraz zapytuję o możliwość otrzymania od państwa polskiego pomocy w sprawie obrony mojej osoby  prześladowanej w Polsce ze względów rasistowskich i politycznych przez zorganizowane grupy przestępcze złożone z osobników o żydokomunistycznym rodowodzie.

   Z szacunkiem

   Stefan Kosiewski

   http://sowa.quicksnake.org/Polnisches-Kulturzentrum/

   Do wiadomości: Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Premiera

   http://sowa.quicksnake.org


   EU - zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main
   piątek, 13 sierpnia 2010
   Rosjanie chcą ujawnić, co zeznał na temat rozmowy satelitarnej z bratem Jarosław Kaczyński


    
   Rosjanie domagają się od Polski przedstawienia zeznań rodzin ofiar katastrofy oraz polskich odczytów czarnych skrzynek rozbitego samolotu Tu-154. W związku z tym gen. Parulski ma lecieć do Moskwy, żeby 18 sierpnia nic nie ujawnić. Nie wiadomo. czy Moskwa nie odwoła w tej sytuacji zapowiedzianego spotkania z pierwszym zastępcą Głównej Prokuratury Federacji Rosyjskiej Aleksandrem Bastrykinem.
    
  Deine Nachricht wurde erfolgreich abgeschickt und wird in Kürze an die Empfänger geliefert.